Over

Geboren
1952-02-28 te Leiden, Nederland
Overleden
2024-06-28 te Leiden , Nederland
Geslacht
Man

Promotie (1982-11-18)

Type examen
Promotie
Datum
1982-11-18
Plaats
Leiden
Proefschrift
Dutch Voters Adrift; on explanations of electoral change (1963-1977)

Gewoon Hoogleraar (1988-n/a)

Benoeming
Gewoon Hoogleraar
Faculteit
Sociale Wetenschappen
Vakgebied
Politicologie
Leeropdracht
Empirische en Nederlandse politicologie
Datum benoeming
1988
Datum ambtsaanvaarding
n/a
Datum oratie
1989-10-06
Titel oratie
Tweeërlei ministerraad : over besluitvorming in Nederlandse kabinetten
Datum uit dienst
n/a
Bijzonderheden
n/a

Links

Catalogus Universiteit Leiden
Publicaties ➢

Exporteren