Over

Geboren
1915-03-07 te Arnhem, Nederland
Overleden
1995-04-15 , Nederland
Geslacht
Man

Promotie (1951)

Type examen
Promotie
Datum
1951
Plaats
Leiden

Gewoon Hoogleraar (1968-1980)

Benoeming
Gewoon Hoogleraar
Faculteit
Rechtsgeleerdheid
Vakgebied
Staatsrecht
Leeropdracht
Staats- en administratief recht
Datum benoeming
1968-11-06
Datum ambtsaanvaarding
1969-01-01
Datum oratie
n/a
Titel oratie
n/a
Datum uit dienst
1980-04-01
Bijzonderheden
n/a

Links

Catalogus Universiteit Leiden
Publicaties ➢